Poznaj Nas

Co możemy zrobić dla Ciebie

Od pomysłu do realizacji

W paru słowach przybliżę Tobie kim jesteśmy i co robimy.

Na imię mam Renata ukończyłam Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

Moja przygoda z  grafiką i rysunkiem zaczęła się jeszcze w szkole podstawowej gdzie uczęszczałam do MDK w Nowym Sączu na zajęcia z rysunku i plastyki, w trakcie studiów do rysowania zaczęłam wykorzystywać komputer, głównie przenosiłam moje prace z papieru do formatu cyfrowego.

 

Od wielu lat projektuję grafikę użytkową, między innymi Logotypy, Wizytówki, Segregatory i Teczki Reklamowe, Etykiety na Produkty.

 

 

 


Poznaj moją ofertę usług

Wykonujemy wysokiej jakości materiały reklamowo promocyjne

Usługi Graficzne

Od projektu po realizację: ulotki, banery, wizytówki, segregatory, teczki reklamowe, wzorniki produktów, zaproszenia ślubne, papeteria firmowa, katalogi produktów oraz inne usługi graficzne

Poznaj Ofertę

Strony Internetowe

Nie tylko tworzymy strony ale oferujemy także tworzenie rozwiązań dedykowanych w oparciu o takie narzędzia jak Laravel, Symfony, Yii Framework, WordPress, Prestashop

Poznaj Ofertę

Grafika użytkowa internetowa

Prowadzisz sklep internetowy i potrzebujesz banera na stronę www, na stronę fanpage lub ogólnie do zamieszczenia w internecie z przyjemnością stworzę projekt dla Ciebie.

Poznaj Ofertę

Branding

W kreowaniu wizerunku Twojej firmy, wszystkie materiały graficzne i strony internetowe tworzymy w oparciu o najnowsze standardy.

Poznaj Ofertę